Ak máte v kočikárni, pivnici, šope, či na dvore bicykel s chorou dušou, zlomenou kostrou, či hádam odpadnutým pedálom, tak vedzte, že pre všetky choré bicykle, zakladáme na Hollého ulici liečebný ústav. Opravovňa sa od ostatných servisov bude líšiť tým, že bicykel si tu opravíte, alebo vylepšíte vy sami. My poskytneme priestor, náradie a učiteľa, ktorý vám všetko vysvetlí a naučí. Platiť budete len za materiál.

Samozrejme, priestor bude mať viac účelov – požičovňa, predajňa doplnkov, infocentrum, kaviareň. Štart je naplánovaný na 19. september 2011 a my sme len teraz dostali kľúče od prázdneho priestoru.

Pomoc pri zariaďovaní

Preto Vás chceme poprosiť o pomoc pri jeho zariaďovaní. Ak máte doma staré, ale pevné a funkčné náradie, police, stoly, stoličky, sedačky – ale aj staré, už nefunkčné bicykle, alebo len súčiastky z nich – darujte nám ich. Dáme im druhú šancu.
V tejto chvíli je priestor tabula rasa – ako ho zariadime, taký bude. Pripravte si opravovňu akú chcete. S otázkami, alebo darmi sa obracajte na Martina Krištofa – martin@mulica.sk, 0908 938 339.

Pomôžte nám zariadiť cykloopravovňu v Žiline

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *