Poznáme víťazov Cykloelegancie 2012

Májovou cyklojazdou skončila možnosť hlasovať a rozhodnúť o víťazovi súťaže Cykloelegancia. Do tohtoročného druhého ročníka o najštýlovejšieho cyklistu Žiliny sa prihlásilo 14 súťažných fotografií. Súťaž patrí medzi aktivity, ktorými sa v OZ MULICA snažíme podporiť záujem o využívanie bicykla ako dopravného prostriedku pre každodenné cesty do školy, do práce alebo po meste.

Okrem propagácie mestskej cyklistiky súťaž slúžila aj na zmapovanie cyklo-módy v Žiline a na vzájomnú inšpiráciu pre cyklistickú verejnosť. Bicykel so svojimi výhodami čoraz viac preniká do dopravného systému miest a s počtom cyklistov rastie aj túžba odlišovať sa a vyzerať na bicykli dobre.

Počas jedného mesiaca mohli návštevníci webu www.mulica.sk rozhodovať o víťazovi súťaže. Favoriti boli známi takmer od začiatku hlasovania a súboj o prvé miesto sa zvádzal až do konca. Pre viťazné snímky i vylosovaných hlasujúcich máme pripravené ceny od našich sponzorov, ktorým týmto veľmi pekne ďakujeme. Výhercom zablahoželáme osobne pred štartom ďalšej letnej cyklojazdy, ktorá štartuje z nám. Andreja Hlinku v piatok 22. júna po 18. hodine.

1. miesto


BRČKA & IMRIŠKA
Ve dvou se to lépe táhne. Bicykel je báječný, život s ním je senzačný 🙂

2. miesto

BIKE TRIP IN NETHERLAND

Či je leto a či je zima na bicykli prilepená 😀

3. miesto

RECYKLOVÁ LÁSKA

Toto je Piatok, ktorý vznikol z lásky v Recykli a šťastná majiteľka Z. Inak Piatok a Z. radi brázdia roviny, v tesnom závese za ich obľúbeným favoritom:) zatiaľ hlavne na trase Hrachovište-Krajné-Žadovica.

Sponzori